Bakterite, viiruste ja seente mikromaailm
Komplekssed bakterivastased programmid
Viirusevastased kaitsemehhanismid
võitluses seeninfektsioonidega
Seentevastane programm
Suures toiduahelas ei ole inimene mitte ainus lüli. Aastatuhandete jooksul ümbritseb meid hulgaliselt baktereid, viiruseid ja muid mikroorganisme, kellest mitmed muutuvad meie suhtes aina agressiivsemaks ja kutsuvad esile uut laadi haigusi.
Viirus – see on geneetiline materjal, mis on pakendatud kesta. Viirused suudavad eksisteerida ainult tänu teistele organismidele – nad on põlised parasiidid. Nad suruvad alati peremeesrakule peale oma geneetilise ehitusplaani, sõltumata sellest, kas tegu on inimese, taime või bakteriga. Peremehe rakk on sunnitud toitma ja paljundama temale absoluutselt võõrast organismi. Vastutasuks rakk ise sureb. Sellist eluvormi nimetatakse “rändavaks geeniks”. Ta kannab vaid geneetilist koodi. Viirused on kõige väiksemad haigustekitajad, kes tänapäeval on avastatud. Nad suudavad meid pidevalt üllatada, sest muteeruvad ja muudavad oma välimust. Suuruselt on nad palju väiksemad kui bakterid.
Viirused on loobunud kõigest, mis ei ole seotud paljunemiseesmärgiga ja pärilikkusmaterjali kaitsmisega. Seetõttu nad sõltuvadki teistest rakkudest. Viiruse paljunemist nimetatakse replikatsiooniks. Selleks, et saaks raku poolt vastu võetud, peavad ka peremeesrakul olema vastavad retseptorid. Kui rakul sellised retseptorid puuduvad, siis viirus seda rakku nakatada ei saa. See tähendab, et teatud organid ei infitseeru teatud viirustega.
Näiteks, nina limaskest ei võta vastu marutaudi viirust. See viirus saab kinnituda vaid sidekoe, lihase või närvirakkudele, kuid mitte nina limaskestale. Näiteks, suu- ja sõrataud on mäletsejatele ja sigadele surmav, kuid meile ohutu (vähemalt esialgu tundub nii). Viirus tungib koos oma informatsiooniga raku sisse või sulandub tema kapsel peremeesraku membraaniga. Nüüd hakkab viirus jagama peremeesrakule käske ja sunnib teda tootma seda, mis on vajalik viiruse paljunemiseks.
Viirused vahetavad omavahel geneetilist informatsiooni. Selle vahetuse efekt on meile hästi teada: kuidagi ei õnnestu leida vaktsiini nohu- või gripiviiruse vastu, sest viirused pidevalt muudavad oma tunnuseid, mille järgi antikehad neid ära tunnevad. Gripiviirused, kes muudavad pärilikkusmaterjali, on võimelised ära petma isegi keemikuid ja biolooge.
Kui ilmub organismi esimene viirus, siis keha asub kohe kaitsele. Ta annab häiresignaali, mis äratab terve organismi. Koheselt mobiliseeritakse kõik kaitsemeetmed: immuunrakud eritavad hormoone ja mediaatoreid, mis läbi aju edastavad signaali kogu immuunsüsteemile. Kui antikehad juba on olemas, siis nad kinnituvad viiruse külge ja kahjutustavad nad. Kui aga viirus jõudis tungida rakku, siis ta on antikehadele kättesaamatu.
Viirus on tänapäeva meditsiinile raske mõistatus, sest ta muudab jätkuvalt oma pärilikku materjalikoostist.
Leukotsüüt on meid kaitsev rakk. Elus leukotsüüt hävitab kõike. Nohu – see on surnud leukotsüüdid. Läbipaistev vedelik – viirused. Roheline lima – bakterid. Kohupiimjad eritised – seened. Immuunsust taastatakse vaid looduslike vahenditega. Oluline on saada õige diagnoos: kes meie sees elab – kas viirused, bakterid või seened. Kui inimene ei tunne millegi vastu huvi ja midagi ei taha, on ta mürgistunud ja haige.
Kuidas tegutseda ägeda viirushaiguse korral:
1. Viirus lihtsalt maha pesta, kuid vesi peaks olema negatiivselt laetud, leeliseline (või happeline, et lahustada bakter). Korallvesi – ei ole bakterivastane vahend. Gripi puhul juua 2,5 liitrit päevas. Korallivett mitte segada Mikrohüdriiniga (H-500-ga), kuid mahladesse lisada HydraCel’i. Korallivett valmistame järgmiselt: üks pakike 0,5 liitri vee peale ja siis lahjendame seda kuuma veega. H-500 (või Mikrohüdriini) juua parem lahustatuna vees. – see on energia, alus, negatiivne laeng.
2. Mõjutada viirusvastase vahendiga – Kolloidhõbe (Silver Max) blokeerib viiruste ja bakterite hingamiskeskused ning ei lase neil paljuneda. Võtta üks supilusikas 4-6 korda päevas. Mitte alla neelata, vaid keele alla, tilgutada ka ninna, silma ja kõrva – mitte anda viirustele võimalus paljuneda kolme esimese päeva jooksul.
3. Tõsta võimalikult kiiresti immuunsus maksimaalselt kõrgele: Siilkübarat (suurendab leukotsüüdi mõõtmeid kuni 10 korda) kaks kapslit 3-4 korda päevas esimestel päevadel. Gripiviirus elab organismis kolm päeva. Ternespiim/First Food (immuniteedi õpetamine) – 1-2 kapslit 2-3 korda päevas. Sipelgapuu koor/Pau D’Arco (antibiootik) – kroonilise haigestumise profülaktikaks üks kapsel neli korda päevas (vahel löökannuseid kaks kaplsit neli korda päevas).
4. Organism vajab energeetilist abi: Phyto-Cee’d võtame esimesest päevast alates, lisame talle naturaalse mahla.
5. Esimestel päevadel toidust keeldumine kiirendab paranemist. Võiks võtta mett, vaarikalehte, mustsõstart, lagrits/Licorice Root on lümfi stimulaator. Kui anda higistama ajavaid vahendeid, kuid higi ei tule, siis järelikult lümfisüsteem ei tööta. Küüslaugukapsleid võtta juhul kui maks on terve, üks kapsel viis korda päevas. Lapsele 3-4 kapslit või leiba küüslauguga.
Viirustega tuleb võidelda kompleksselt.
Krooniliste viirushaiguste korral:
1. Mikrohüdriini (või H-500) tõusvad annused ühelt kapslilt kolmele kapslile päevas. Parem lahustada pool kapslit pooles klaasis vees (aluse ja räni kontsentratsioon) kolme kuu jooksul.
2. Kolloidhõbedat (kaks purki) üks tl neli korda päevas, sõltumata viiruse tüübist.
3. Sipelgapuu koort üks kapsel neli korda päevas kuni kolm kuud (minimaalselt üks kuu).
4. Aktiviini (immuunsuse tugevdamiseks) 2-3 kapslit päevas kahe kuu jooksul. Rakkude kaitsmiseks Seleeni kaks tabletti ja Tsinki kaks tabletti päevas. Lapsele – Ternespiima.
Immuunsuse taastamine:
Tsink: 2 tabletti päevas
Seleen: 2 tabletti päevas
Aktiviin: 2 tabletti päevas
Vitamiin E või Fükoteen: 2 kapslit päevas
Vitamiin C: 2 tabletti päevas
Immuunsust saab toetada vaid täisväärtusliku rakutoiduga.
Kui viirus on aine, siis bakter on elusolend. Meie arvuti klaviatuurilt võib leida umbes 50 miljonit bakterit, nõudepesušvammilt – 320 miljonit (vahetage švamme iga nädal). Bakterid on elusrakud. Nad otsivad kohta, kus neil on parem elada. Organismis võib elada ühekorraga 10-12 erinevat liiki baktereid. Meie immuunsusele on ükstapuha, milliste bakteritega tegu on – leukotsüüt sööb ära iga bakteri. Sipelgapuu koor kaitseb meid maksimaalselt kõikide bakterite eest. On teada, et eksisteerivad antibiootikumid on aktiivsed vaid 5-10 kindla bakterite liigi suhtes, aga Kolloidhõbe hävitab mitte ainult haigustekitajaid (kuni 650 liiki), vaid ka nende poolt eritatud toksiine.
Stafülokokki määratakse ninast võetud proovi abil.
Beeta-hemolüütiline streptokokk lõhustab erütrotsüüte, elab näärmetes ja kutsub esile reumat. Selleks, et määrata, tuleb teha külv mandlitelt võetud limast (kui lapsel on angiin, uurida viirust). Levib õhu kaudu piisknakkuse teel. Üritab lümfisüsteemist pääseda verre – lagundab punaliblesid ja tekitab mäda. Tungib munasarjadesse ja kutsub esile polütsüstiite. Nakatab kilpnääret, neerupealseid, südamelihast ja -klappe. Kui ta suudab tungida liigeseõõnde, siis tekib reumatoidne polüartriit. Kui on nõrk närvisüsteem, siis inimene kannatab haigushoogude all.
Klamüüdia – segu viirusest ja seenest, mis tungib rakku, kannab kolesterooli (aterosklerootilised naastud – infarkt on infektsioosse päritoluga).
Mükoplasma – segu bakterist ja seenest, armastab limaskestasid ja kantakse edasi sugulisel teel.
Ureaplasma – segu bakterist ja seenest, kes elab kuse-suguorganites, toitub kusihappesooladest, tungides neeru, moodustab seal kive. Ta on võimeline muutma spermatosoidid liikumatuks, tekitades meestel viljatust. Tekitab munarakus tsüsti, mis kuivab, moodustades armi või hakkab mädanema ning võib lõhkeda.
Programm ägeda bakteriaalse pealetungi vastu
Kui on mürgistus – nälgida. Soolikaid soojendada ei tohi! Edasi toimida järgmiselt:
1. Juua vett, palju mahub (vähemalt 2-3 liitrit). Esmalt hapustada sidruniga, pärast aluselist (Korallivett või HydraCel’iga). Läbi pesemine.
2. Sorbent: Coral-Mine pulber, aktiveeritud süsi, valge savi, Kolo-Vada savipulber. Enterosgeel ja teised.
3. Antibakteriaalsed ained: Kolloidhõbe – 1 spl (lapsele 1 tl) iga kahe tunni järel. Sipelgapuu koor – kaks kapslit neli korda päevas, ilma kapslita (lusika peale).
4. Kui on tõusnud temperatuur, siis võib lisada immuunostimulaatorit – Aktiviini.
Kui haigus ei ole seotud soolestikuga, siis vesi, Kolloidhõbe, Sipelgapuu koor, sorbent ja preparaat selle organi jaoks, mille infektsiooni ravime:
Kopsud – PhytoGuard
Haimoriit – ninna Aaloet ning läbi pesta Mikrohüdriiniga ja Korallveega, hõbedat ninna ja kõrva.
Neerud – Lutsern, Takjajuur
Liigesed – MSM, Lutsern
Maks – Letsitiin
Süda – Kaaliumglükonaat, Omega 3
Aju – kompleks B-vitamiine, Letsitiin
Taastamine ei tohi kesta vähem kui kuu. Juurde juua Korallvett ja peale igat kuuri sünteetilisi antibiootikume kindlasti taastada sõbralik floora soolestikus: Mega-Atsidofiil üks kapsel 2-3 korda päevas.
Kompleksne antibakteriaalne programm krooniliste haiguste korral:
1. Alustame immuunsuse stimuleerimisega (leukotsüüdid – need on politseinikud, kellele on makstud) kuu aja jooksul. Selleks võtame Aktiviini üks kapsel kolm korda päevas, Spiruliinat üks tablett 3-4 korda päevas, Phyto-Cee.
2. Sipelgapuu koor – üks kapsel neli korda päevas (kui raskekujuline, kaks kapslit neli korda), lisaks Musta pähkli leht (või Coral Must Pähkel) – üks tablett neli korda päevas, Küüslauk – üks kapsel 3-4 korda päevas, kui on haige magu, siis Aloemannat – üks tablett neli korda päevas, Phyto-Cee.
Enne kui teha puhastust, tuleks läbida antibakteriaalne programm ja peale seda taastada sõbralike bakterite kooslus ning immuunsus.
Viiruste ja bakterite disgnostikat tuleb tõstada mitmel erineval moel
Juba miljoneid aastaid elavad seened inimeste kehades. Nad kaitsevad meid haiguste eest sellega, et neutraliseerivad kahjulikke baktereid (mõningatel juhtudel isegi viirusi) ja toetavad immuunsüsteemi justkui sõnumitoojad ja informatsiooni kandjad. Seeni kutsutakse kohustuslikeks parasiitidest ja nad elavad oma peremehega – inimesega – liidus, millest saavad kasu mõlemad pooled. Kui väljastpoolt mõjutada seda sümbioosi, siis tasakaal kaob.
Tasakaalu määrajaks sõja ja rahu vahel on vere pH näitaja. Kui see ei ole stabiilne, siis meie organismis valitseb kaos. Väga paljud erinevalt diagnoositavad kaebused kokkuvõttes on vaid seeninfektsiooni tagajärg. Seened pääsevad löögile kohe, kui organismi happe-aluse tasakaal saab häiritud.
Seeninfektsioonid (mükoosid) võivad esile kutsuda lõpmata palju haiguse sümptomeid. Nad sobitavad ennast ümbritsevasse keskkonda (haige kehas), ning sellepärast iga inimene reageerib neile individuaalselt. Paljud inimesed on seentega nakatunud, seda ise aimamata ja nende arv kasvab õudustäratavalt.
Kahjulikku toimet avaldavad meile saastunud keskkond, operatsioonid, haavad, narkootikumid, alkohol, tubakas ja loomulikult valed toitumiskombed. Jõudsimegi põhjusteni, mis kutsuvad esile mükoose, soolestiku haigusi, Alzheimeri tõbe ja palju muud.
Selle asemel, et süüa peamiselt juur- ja puuvilju, paljud inimesed tarvitavad liialt palju valgulisi tooteid ja denatureeritud toiduaineid, mis nihutavad organismi kõigi vedelike pH pikaks ajaks happleiseks. Happelise keskkonna tõttu kohustuslikud parasiidid on sunnitud moonduma algsest kasulikust vormist patogeenseks seeneks, kes ründab oma peremeest.
Elusorganismis seeni hävitada on võimatu. Nad oskavad ennast peita rakkudesse ja varjuda, kuid iga moment on valmis võimust võtma. Tuleb vaid jälgida, et organismi füsioloogiline olukord oleks alati normis ja happed-leelised balansis. Sel juhul patogeensed seened muutuvad tagasi kahjutuks eluvormiks ja täidavad oma kasulikku funktsiooni, mis enam meid ei nõrgesta, vaid tugevdab.
Me peame alatiseks meelde jätma, et seente patogeense ja agressiivse käitumise provotseerime ise, muutes vere happeliseks. See võib juhtuda stressi tõttu, elumurede või destruktiivsete mõtete tõttu. Sel puhul on blokk meie alateadvuses. Kui meie teadvuses või organismis esinevad mingid “mädased kohad”, siis me ise kutsume esile seente aktiveerumise, kelle ülesandeks on lagundada kõike surnut, mädanevat, olgu see siis veres, kudedes või soolestikus. Sama kõigi parasiitide puhul: parasiit ise pole mitte miski, teda ümbritsev keskkond määrab kõik. Meie ise, inimesed, loome parasiitidele soodsa ja toitaineterikka elukeskkonna. Me peame olema väga tähelepanelikud selles suhtes, et oma organismi mitte koormata vaimse ja füüsilise “üleasustamisega”. Kahjuks tänapäeva inimesed mõtlevad väga katkendlikult ja palavikuliselt ning loovad sellega võimaluse mükoosideks.
Esinevad välised mükoosid: nahal ja limaskestadel. Sisemised mükoosid: veres või soolestikus, mis võivad levida kogu organismis. Kõik seened armastavad keskkonda, mille pH-näitaja ei ole paigas ja peremehel on energiapuudus. Võib isegi öelda nii, et seened nakatavad neid, kes ei ela loomulikku elu.
Mis soodustab mükoose? Inimese vastuvõtlikkus mükoosidele kasvab kui tema immuunsüsteem on nõrgenenud või eluenergia on nõrgestatud ümbritseva keskkonna kahjulike mõjude poolt. Sama võib juhtuda sisemise psüühilise pinge korral, kuna inimese keha ja hing moodustavad ühtse terviku. Hingeline stress nõrgestab immuunsüsteemi ja muudab verenäitajaid.
Paljud seened tekitavad kahju mitte ainult sellega, et nad levivad kudedes laiali, vaid, et nad tekitavad mürgiseid laguprodukte. Tänapäeval osatakse ära tunda ligikaudu 400 toksiini. Hallitusseene aflatoksiin kutsub esile maksavähki. Ärge kunagi sööge hallitanud tooteid!
Kuidas ravida mükoose
Kõige olulisem on taastada meie organismi õige pH, sest seened saavad paljuneda ainult hapus keskkonnas. Kasutage: Coral-Mine’i, H-500 ja HydraCel’i. On vaja teada, millise seenega on tegu ning seetõttu on hädavajalik teostada diagnostika.
Seenevastane programm (välja arvatud küünte oma)
Kuur kestab kolm kuud: üks kuu toodetega, üks kuu ilma, üks kuu toodetega.
1. Sipelgapuu koor – üks kapsel neli korda päevas.
2. Küüslauk – üks kapsel neli korda päevas.
3. Coral Must pähkel – üks tablett neli korda päevas.
4. Coral Lutsern – üks tablett neli korda päevas.
5. Mega-Atsidofiil – üks kapsel 3 kora päevas.
Kui tegu on kandiidaga, siis lisame Cee-Free-d 0,5 tl neli korda päevas ja tuppe tampoonid Kolloidhõbeda ja Cee-Free-ga. Võib teha ka tupeloputust Korallveega.
6. Aktiviin – üks kapsel kaks korda päevas.
7. Korallvesi – üks pakike 1,5 liitri vee peale.
Küüneseenevastane programm
Raske võitlus, mis kestab järjest kolm kuud:
1. Sipelgapuu koor – üks kapsel neli korda päevas
2. Küüslauk – üks kapsel neli korda päevas.
3. Mega-Atsidofiil – üks kapsel kolm korda päevas.
4. Assimilaator – üks kapsel kolm korda päevas lahustamaks seeni.
5. Otse küüntele Tervendav Palsam koos Kolloidhõbedaga.
6. Hea on lisada programmile Letsitiini – üks kapsel kaks korda päevas maksa kaitseks.
Niisiis, kui tahame, et viirused, bakterid ja seened ei mõjutaks meie tervist, siis on väga oluline tugevdada immuniteeti. Immuunsust saab tõsta vaid looduslike vahenditega. Leukotsüüte ei sunni töötama ei süstid ega keemilised vahendid. Nad vajavad energiat ja täiuslikku toitumist: kaheksa aminohapet, 12 vitamiini, 15 mineraali jne. See on ainuke kindel kaitse organismile. Võimatu on hävitada kõik viirused, bakterid ja seened. Kui see isegi õnnestuks, siis nakatuda uuesti on väga reaalne, sest need väiksed olevused on kõikjal meie ümber. See arukas elav maailm kohaneb tunduvalt paremini maa peal kui meie- iga meie rakk omab teadvust. Meie neuron on nagu bakter ja kui tapad bakterid, siis tapad ka neuronid.
Bakter on elusolend, viirus on elusaine – rändav informatsioon. Kosmos – see on organiseeritud kord. Meie organism on samuti organiseeritud kord ja seal peavad elama bakterid ning viirused.
Peamine ülesanne on tugevdada ja igati toetada oma immuunsust.
Selleks, et luua viirustele, bakteritele ja seentele ebasobiv paljunemiskeskkond, tuleb organism hoida kergelt leeliseline. Meil on selleks tooted: Korallivesi, H-500 ja HydraCel. Juhul kui viirused, bakterid või seened on meid ohustamas, siis tuleb tarvitada inimese organismile ohutuid, kuid tekitajatele hävitavalt mõjuvaid tooteid.