KOLLOIDHÕBEDA KASUTAMISE VIISID


Kolloidhõbe surmab igasuguse seene, bakteri, viiruse (sh streptokokid, stafülokokid) või muu patogeense organismi 3-5 minutiga.
Toimib nagu laiaspektrumiga antibiootikum, ilma kõrvaltoimeteta.
Kasutamine:
pealispinnal: naha ja haavade desinfitseerimiseks kanda otse nahale kas näpuga või pihustades (akne, villid, lahtised haavad, herpes, kestendav nahk, jalaseen jms), kõrvapõletiku puhul tilgutada otse kõrva, silmapõletike puhul otse silma 1 tilk 2 korda päevas.
seespidiselt: posItiivsed kogemused on saadud igapäevasel kasutamisel 1-2 tl (täiskasvanud), lastele pool sellest. Täpsema doseerimise jaoks pidage nõu homöopaadi või loodusraviarstiga.
Sobib ka luttide ja hambaharjade desinfitseerimiseks. Joogivee säilitamiseks ja puhastamiseks lisada mõned tilgad vette.
Laste ravimine kolloidhõbedaga. Igasuguste kõhuhaiguste korral asendamatu vahend (sh täiskasvanutel). Kallata puhastatud 200 ml vette (nt 20 kg kaaluva lapse puhul 30ml) kolloidhõbedat. Võimalusel panna veega kolloidhõbeda segu tumedasse pudelisse korgiga ja lapsele pakkuda segu kõrrega (see meeldib lastele) väikeste lonksudega joomiseks iga teatud aja tagant (nt 30 min vahedega), et ei tekiks vedeliku puudust kehas ning kolloidhõbe ei kaotaks oma tõhusust. Kolloidhõbe hakkab koheselt viirusteid/bakteriteid hävitama ning laps võib ka neid välja oksendada nt rohelise massina. Laps on voodirežiimil. Paranemine paari päevaga.
Rinnapiimalastele ei anta tavapäraselt toidulisandeid, ega ka kolloidhõbedat. Sellises vanuses laste immuunsussüsteem alles õpib viiruste/bakteritega ise toime tulema.Samas kui on tõsine haigus nt mõni last tugevalt loiuks tegev kõhuviirus või tõsine põletikukolle jms, siis on tegemist asendamatu raviga, millel ei ole, erinevalt tavamedikamentidest (sh haiglaravist), mingeid tervist kahjustavaid kõrvalmõjusid.
Silmahaiguste ravimine kolloidhõbedaga.“Kassihaiguse” jm. rähmaste silmahaiguste (sh põletikulised sümptomid) ravimine kolloidhõbedaga on kiire ja ohutu. Tilgutada pipetiga kolloidhõbedat silma 1-2 tilka kuni 5 korda päevas, tupsutada vatiga silma pealt.Laste puhul võib olla nii, et nad ei pruugi lasta endale midagi silma panna, hakkavad näiteks nutma, siis pole vaja sundida (kui läbirääkimised samamoodi ei vii tulemuseni). Laheduseks on silmakompress või vatipadjaga tupsutamine või vatipadjaga silma välisnurgast sisenurgani rähma ära puhastamine ja lasta niisama kuivada. Töötab ka hästi, aga veidi aeglasemalt.
Kõrvahaiguste ravimine kolloidhõbedaga. Tilgutada kõrva kolloidhõbedat, hoida kõrvas. Ööpäevas kuni 6 korda. Leevendab valu, alandab põletikku, toimib kiirelt. Kui on mäda, siis väljub kõrvast ja/või organismi.
Seespidine kasutamine:
Täiskasvanutele: 1 teelusikatäis 7 päeva vältel, seejärel ½ teelusikatäit iga päev vähemalt 3 nädala jooksul.
Lastele: ¼ kuni ½ täiskasvanute annusest.
Kolloidhõbe mõjub paremini puhtal kujul, kuid teda võib segada vee või mahlaga.
Sisse võtta 1-2 tundi enne või pärast sööki.
Krooniliste tõvede raviks:
2 teelusikatäit kolloidhõbeda lahust iga päev. Optimaalne annus võib kõikuda olenevalt immuunsüsteemi seisundist.
Pidage meeles, et kolloidhõbe on kahjutu ja teda on võimatu üledoseerida.
Mõned inimesed võivad 3-4 päeval pärast ravikuuri algust tunda loidust ja nõrkust. Sellised nähud tekivad seoses organismi vabanemisega suurest hulgast toksiinidest ja seda on hakatud nimetama tervendavaks kriisiks. Kriisinähtude kõrvaldamiseks soovitatakse juua suurtes kogustes puhast vett.
2. Välispidine kasutamine
Kolloidhõbe on tõhus lõikehaavade, ekseemide, kriimustuste, hammustuste ja muude nahakahjustuste korral. Sel juhul kantakse kolloidhõbe puhtal kujul otse nahavigastustele – lõikehaavad, marrastused, lahtised haavad. Edaspidi kantakse mitu tilka kolloihõbedat marlitampoonile või bakteritsiidsele plaastrile ja tehakse side.
Ülemiste hingamisteede haiguste puhul
Kolloidhõbeda lahust soovitatakse pihustada ninna, suuõõnde sissehingamisel, samuti teha inhalatsiooni kolloidhõbedaga.
Silmahaiguste korral
Kolloidhõbeda lahust tilgutada mõlemasse silma üks tilk korraga 2-3 korda päevas.
Naha puhastamiseks
Lisada 1-2 teelusikatäit kolloidhõbeda lahust 0,5 – 1 liitri puhta pesuvee kohta.
Probleemset nahka võib puhastada vatitampooniga, mis on immutatud puhta kolloidhõbedaga.
Vee puhastamiseks
Lisada 1 teelusikatäis kolloidhõbedat 1 liitrile veele ja sega hoolikalt.
Seedehäirete korral
Päeva jooksul soovitatakse juua 2 liitrit vett, mis on puhastatud kolloidhõbeda abil.
See stimuleerib seedekulgla tööd. Vett juuakse söögikordade ajal.
Loomadele
Annus sõltub looma suurusest. Kolloidhõbe tilgutada pipeti abil looma neelu või lisada kolloidhõbedat toidu sisse ja joogivette.
Taimedele
Soovitatakse lisada 1 teelusikatäis 1 liitrile kastmisveele. Kahjustatud taimede vabastamiseks bakteritest ja viirustest ning nende edasise arengu pidurdamiseks pihustatakse kolloidhõbeda lahust taimede lehtedele.
Kolloidhõbeda kasutamise kogemustest eri haiguste korral
Koostatud kasutajate kogemustest kogu maailmast, põhiliselt USA-st, kus kolloidhõbeda kasutamine on väga populaarne.
Säilita kolloidhõbedat pimedas ja toatemperatuuril!
Ära kunagi säilita kolloidhõbedat plastmasspudelis!
AFTA, MUUD SUUHAAVANDID JA SUU NING NEELU PÕLETIKUD
Võta suhu teelusikatäis kolloidhõbeda vett, loputa ja kurista põhjalikult umbes 1 minuti jooksul. Ära viie minuti jooksul söö ega joo midagi. Korda protseduuri 2-3 korda päevas just niikaua kui on vajadust.
AKNE
Tavaliselt aitab kui kasta eelnevalt puhastatud nahka 2-3 korda päevas. Kui akne on raskekujuline, siis on kasutajad manustanud nii hommikul kui ka õhtul ½ teelusikatäit kolloidhõbeda vett. Enamikel juhtudel piisab välispidisest kasutamisest.
BORRELIOOS
Seda rasket infektsioonhaigust soovitavad kasutajad ravida kõigis haiguse kulgudes eelkõige kolloidhõbeda veega. Annus on 2 teelusikatäit päevas. On ette tulnud vajadust annuse suurendamiseks kuni 4 teelusikatäiele päevas.
FIBROMÜALGIA
Üks teelusikatäis hommikul ja sama õhtul.
JÄMESOOLE PÕLETIKULINE HAAVANDHAIGUS
See teadmata põhjustel tekkiv haigus on kasutajate hinnangul ravitav kolloidhõbedaga.
Annustus: esimesel nädalal 1 teelusikatäis hommikul ja sama õhtul. Seejäral ½ teelusikatäit hommikul ja sama õhtul.
HEPATIIT
1 supilusikatäis 2 korda päevas ühe nädala jooksul.
Seejärel vastavalt vajadusele edasi ½ teelusikatäit hommikul ja sama õhtul.
HERPES, GENITAALHERPES, ROOSIPÕLETIK
Piserda infektsiooniala kolloidhõbeda veega mitu korda päevas. Samal ajal võta kolloidhõbedat seespidiselt 1 teelusikatäis hommikul ja sama õhtul – 2 päeva.
Seejäral võta ½ teelusikatäit hommikul ja sama õhtul niikaua kuni põletiku sümptomid on olnud kadunud 1 päev.
JUUSTE VÄLJALANGEMINE
USA-s on kolloidhõbe patenteeritud (Patent nr 6103272) toode, mille funktsioon on takistada juuste väljalangemist ning stimuleerida uute juuste kasvu. Annustamine on 1 teelusikatäis seespidiselt hommikul ja sama õhtul. 2-3 korda nädalas on hea piserdada peanahka sealt, kust juuksed langevad välja.
SÄÄSE, MESILASE JA PUUGI HAMMUSTUSED
Piserda ja puhasta kolloidhõbeda veega hammustuse kohti mitmeid kordi päevas.
GRIPP
Stardiannus – 1 teelusikatäis 2 korda päevas 2 päeva jooksul. Vajadusel edasi ½ teelusikatäit 2 korda päevas.
LIIGESEPÕLETIKUD
Kolloidhõbedat võetakse algul ½ teelusikatäit 2 korda päevas. Kui aga infektsioon paari nädala jooksul ei hakka paranema, siis võib annust suurendada ja võtta 1 teelusikatäis hommikul ja sama õhtul. Reumaatilise liigesepõletiku korral võib kolloidhõbeda vett kasutada mitu nädalat järjest.
PÕLETUSHAAVAD, HÕÕRDUMISED
Põlenud alale piserda valu vaigistamiseks ja paranemisprotsessi soodustamiseks kolloidhõbeda vett. Kui kasutad regulaarselt paranemisprotsessi jooksul põlenud alale piserdatavat kolloidhõbeda vett, siis see vähendab armkoe moodustumist. Põlenud alale ja hõõrdunud kohtadele piserdatakse algul tihti kolloidhõbeda vett, hiljem 2 korda päevas.
PÕSKKOOPAPÕLETIK, ANGIINID
Võta suhu 1 teelusikatäis kolloidhõbeda vett, loputa ja kurista umbes 1 minuti jooksul.
Peale kuristamist lase kolloidhõbeda veel mõjuda 5 minutit ja sel ajal ära midagi söö ega joo.
Korda protseduuri 2-3 korda päevas vajaliku aja jooksul.
PSORIAAS, EKSEEMID
Piserda kolloidhõbeda vett ravitavatesse kohtadesse ja lase mõjuda umbes ½ tundi. Seejärel kreemita antud pinda kergelt neutraalse kreemiga. Korda protseduuri vajaliku aja jooksul hommikul ja õhtul.
KÕHULAHTISUS
1 teelusikatäis hommikul ja sama õhtul 2 päeva jooksul. Kui ravi ei toimi 2-3 päeva jooksul, siis on kindlasti vaja konsulteerida oma perearstiga. (Sellega väldid oma organismi liigkuivamise)
SEENHAIGUSED, PÄRMSEENESÜNDROOM
Ravi on sama nagu herpese puhul. Korralik hügieen on parim moodus haiguse ära hoidmiseks. Varvastes ja küüntes olevad infektsioonid on vaja ravida laiema ala ulatuses. Pärmseenesündroomi ravi eeldab tugiravina ka õiget toitumist. Seensündroomi ravi on kannatlikkust nõudev ja alati on soovitatav konsulteerida oma ala spetsialistiga.
SÄÄREHAAVAD, HAAVAD
Haavadele piserdatakse kolloidhõbeda vett 3-4 korda päevas. Haavade ravi ajal jäta võimalusel haav lahti, st ära kata haava kui see pole hädavajalik (näiteks rõhkside). Paranev ala ei haudu siis asjata.
SPORTLASED, TERVISESPORTLASED, HAIGUSEST TOIBUVAD JA KÕIK NEED INIMESED, KELLEL ON IMMUUNSUSE NÕRGENEMINE
Kolloidhõbeda vesi aitab profülaktiliselt organismi kaitsta infektsioonide eest.
Annusta ½ teelusikatäit 2 korda päevas.
Intensiivsete treeningutega, kiiritusraviga, kemoteraapiaga ja seoses põetud haigustega
immuunsus nõrgeneb ja siis on väga hea kasutada kolloidhõbeda vett profülaktiliselt.
KUSETEEDE INFEKTSIOONID
Esimesel päeval 1 supilusikatäis 3 korda päevas. Edasi ½ teelusikatäit 2 korda päevas.

https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=888010056163