Karmid ja halastamatud viirused.

Mis see viirus üldse on? Vikipeedia annab sellise selgituse: Viirused (Viraladina sõnast virus 'mürk') on nukleiinhappest ja valkudest koosnevad bioloogilised objektid, millel puudub rakuline ehitus ning mis paljunevad nakatades elusorganismide rakke. Kõik viirused on elusorganismide siseparasiidid. Nad sisenevad peremeesorganismi rakku, või sisestavad sinna oma nukleiinhappeNakatumise esimest staadiumit, kus viirus end nö rakus "sisse seab" ja oluliselt viimase normaalset talitlust ei mõjuta, nimetatakse lüsogeenseks faasiks. See võib sõltuvalt tingimustest ja viirusest kesta mõnest minutist paljude aastateni. Nakatumise teine staadium kannab nime lüütiline faas, mille käigus raku normaalne elutegevus katkestatakse, ning kujundatakse ümber uute viirusosakeste tootmiseks. Uued virionid väljuvad rakust (sellega võib kaasneda raku surm) ning üritavad nakatada uusi rakke. Selline viiruste paljunemine ja organismi normaalse talitluse häirimine kutsub enamasti esile vähem- või rohkem tõsise viirushaiguse. Viiruste sisenemine peremeesraku genoomi võib esile kutsuda ka muid raku talitluse häireid, millest tähtsaimaks võib pidada raku muutumist kasvajarakuks (vt tuumorviirused). Raku talitluse häirimine ja raku või peremeesorganismi tapmine pole viirusele tegelikult enamasti kasulikud, kuna võtavad viiruselt võimaluse edasi paljuneda. Nii ongi levinuimad ja ökoloogiliselt edukaimad need viirused, mis peremeesorganismi normaalset elutegevust vähe mõjutavad.
Lisaks - Viiruste algne definitsioon oli seotud nende väiksusega (läbimõõt 15 kuni 400 nm), mistõttu nad olid valgusmikroskoobis nähtamatud ja läbisid väikeste avadega filtreid (mis pidasid kinni ka väikseimaid tuntud baktereid); sellest tuletati ka nende algne nimetus "filtreeruv mürk"
Viiruste tekke kohta puudub ühtne seisukoht, ning on tõenäoline, et erinevad viiruste rühmad pole ka ühesuguse päritoluga. Et paljud viiruste osad meenutavad elusorganismide rakkude osi, on levinud oletus, et viirused on tekkinud mingi DNA või RNA "iseseisvumisel" ja järgneval evolutsioonil peremeesrakust sõltumatult, kasutades ära peremeesraku "molekulaarset masinavärki. Mis omakorda viib mõtteni, et nende vorm annab neile ligipääsu rakkudesse. Ja siit ka põhjus, miks on viirustega võitlemine nii keeruline ja pikk töö. Paljud viirushaigused on väidetavalt ravimatud. ja neid saab ainult leevendada. Siinkohal vaidleksin ma pisut vastu. Sest lahendused on alati olemas, iseasi kuidas me neid lahendusi kasutame, kui üldse. 
Viiruste liike on tohutult palju ja siiani pole neid kõiki ilmselt suudetud kindlaks määrata. igal aastal on mingi uus tüvi, mingist viirusest ja uus nimetus. mis näitab, et viirused, on üks väga võimsalt arenevad vormid. Ma ütleks lausa mutandid. 
Jälle lõiguke Vikipeediast - DNA-viirused on suurim ja mitmekesiseim viiruste rühm. Kõik nad sisaldavad valgulises kapsiidis paiknevat ühte või mitut DNA molekuli. Need võivad koosneda üksikust DNA ahelast, või olla kaksikahelalised, nagu enamikul elusorganismidest. Peremeesorganismi rakku siseneb kas viirus tervikuna või ainult tema DNA (sageli bakterite viiruste puhul). Levinuimateks DNA viiruste virionide kujudeks on filamentsed, ikosaeedrilised, spiraalsed kui ka faagi kujulised viirused.
DNA viiruste hulka loetakse ka retroviirused, kes küll algselt DNAd ei sisalda, kuid kelles sisalduva RNA järgi rakus DNA sünteesitakse.
RNA replikatsioon on ühelt poolt väga efektiivne ja kiire, aga teisalt ka ebatäpne. Seetõttu on RNA-viirustele omane suur muutlikkus ja kiire evolutsioneerumine.
Enamiku RNA-viiruste infektsioonitsükkel toimub raku tsütoplasmas, kuid on ka erandeid (näiteks gripiviirus).
Kui nüüd hoolega seda iseloomustust lugeda, siis oleks meil vaja enesekaitseks kõigepealt kaitsta rakku ja teiseks vaadata, et meie kehas oleks piisav kogus fermente, mis saaksid hakkama valkudega. Siinkohal tuleks jälgida sülje erituse hulka. Süljel on võimas jõud. Ja me saame seda ise korrigeerida. 
teine aspekt mida oeame jälgima on kvaliteetsete ülide olemas olu. Parim lahendus on siinkohal puhas omega 3 tarbimine või siis letsitiin. Raku membraanid peab tugevaks saama. lisaks tuleb jälgida, et kaaliumi kogus kehas oleks paigas. 

Mida on pakkuda Coral Club toote joonlaual, et ohjata viiruseid. 
Võimalusi on mitmeid, aga teatud toodete kombod toimivad suurepäraselt
Esmalt oleks vaja keha joota, sellega te valmistate ette keha vabanema liigsetest toksiinidest , kui ka muudest jääkidest. Lisaks on vesi üks suuremaid immuunsuse tugevdamise aluseid. meie soovitame Coral mine vett, millel on kõik eluks vajaliku parima vee omadused. ta on aluseline, mineraliseeritud, struktureeritud, puhas ja ORP ehk eluandva laenguga. maailmas ainulaadne ja omanäoline vesi, tasub proovida. :)
Teine samm - lisame viiruse vastased tooted. tooted on kõik looduslikud ja keha hoidvad. Esimene asi mida peaks tarbima on sipelgapuukoor, sellest tootest on kindlasti paljud väga suurel määral juba kuulnud ja eraldi tutvustamist ta ei vaja. Teine toode mida peaks samal ajal tarbima on kassiküüs- annab suurepärase tulemuse erinevate viiruslike invasioonide puhul. Lisaks võib liita tarbimisse Silvermaxi, see on lahus millest on suur abi tervenemise teel. Ja lõpuks lisage kindlasti juurde fermendid. Fermente on meil 3 erinevat liiki, assimilaator, digestable ja papaia. See viimane omab ka viiruse mälu kustutamisel suurt rolli, aitab lõhustada valke ja pärsib viiruste leviku miinimumini. 
Rohkem infot saab, kui kirjutad minule marjelei@hotmail.com
Või võta minuga palun ühendust facebooki teel : Marje Leika
Coral Club toodetega on võimalik end ise aidata, oluline on vaid teada kuidas ja siin tulengi mängu mina. Olen igat toodet tundma õppinud ja tean, kuidas ta kehas toimetab, seega ole palun hea ja kirjuta mulle, kui tunned, et võiks ja sa ise sooviksid enda jaoks midagi korda saata. 
Lisaks teen ma QMRA aparaadiga diagnostikat, mis annab päris täpse ülevaate, kas viiruseid on kehas ja kui suurel määral. 

Peatsete ridadeni
Marje

Pildiotsingu viirus tulemus