Hingamissüsteemi funktsiooni taastamine

Hingamissüsteemi normaalse funktsioneerimise häirumise põhjused
Ülemaailmse tervishoiuorganisatsiooni (WHO) andmetel on hingamisorganite haigestumised haigestumiste struktuuris esikohal, edestades isegi südame-versoonkonna haigusi. Kõrge on nii krooniliste (krooniline bronhiit, bronhiaalastma) kui ka ägedate (äge bronhiit, kopsupõletik) haiguste osakaal. Hiigelhulk inimesi põeb ägedaid respiratoorseid viirushaigusi mitu korda aastas. Hingamissüsteemi normaalsest tööst sõltub mitte ainult iga raku ja koe varustamine hapnikuga, vaid ka süsihappegaasi väljutamine.
Hingamissüsteemil on erinevaid funktsioone: soojustasakaalu alalhoidmine, organismi kaitsmine ebasoodsate keskkonnamõjude eest, rea bioaktiivsete ainete sekretsioon jne.
Ei ole saladus, et õhk, mida me hingame, sisaldab tööstusettevõtete saastet, transpordivahendite heitgaase, toksilise ja allergilise toimega tolmu, peale selle hingab suur hulk elanikkonnast sisse tubakasuitsus sisalduvaid kantserogeenseid valke. See toob kaasa olukorra, kus kopsud ei tule toime nii organismi seest kui ka väljast pärinevate toksiinide väljutamisega organismist.
Ebaõige ja mittetäisväärtuslik toitumine toob kaasa vitamiinide ja mineraalainete puudujäägi organismis. Tulemusena organismi bakterite ja viiruste eest kaitsva immuunsüsteemi aktiivsus väheneb.
Immuunsust vähendavad ka ebasoodsad looduslikud tegurid, epideemiad, halvad keskkonnatingimused, stressiolukorrad.
Organismi veetustamine vähendab järsult lima kogust, muudab selle kvaliteeti, raskendab selle väljaköhimist, aidates kaasa allergiliste haiguste tekkele.
Hingamissüsteemi funktsiooni taastamise mehhanism
Tähtis tingimus hingamissüsteemi funktsiooni taastamisel nii ägedate kui ka krooniliste haiguste puhul on valuaistingute, ärrituste ja spasmide kõrvaldamine. On vaja stimuleerida vere juurdevoolu haigele organile, samaaegselt seda puhastades, tagada rögaeritus hingamisteedest ja kergendada hingamist. Selle ülesandega tuleb efektiivselt toime LymFlow, mis on loodud parimate fütoteraapia rahvatreditsioonide kohaselt.
Lagritsa juur avaldab immuun-moduleerivat ja toniseerivat efekti, mis mõjub hästi bronhide funktsioonile. Toode on põletikuvastase ja allergiavastase mõjuga.
Sipelgapuu koor võilillega on põletikuvastase, antibakteriaalse ja viirusevastase toimega. See tõstab organismi vastupanuvõimet mitmesugustele viirus- ja bakteriaalinfektsioonidele.
Kolloidhõbe (Silver-Max) – universaalne laia toimespektriga antibakteriaalne toode mõjub kõikidele tuntud mikroorganismidele. Erinevalt keemilistest antibiootikumidest ei hävita see soolestiku mikrofloorat.
Tervenemise protsess toimub tunduvalt kiiremini, kui organism saab küllaldaselt vitamiine ja mikroelemente. Silmarohi on rikas A-, C-vitamiini ja B-grupi vitamiinide poolest, sisaldab palju räni ja rauda. Toode stimuleerib immuunsust ja parandab vere kvaliteeti.
Küüslauku kui looduslikku antibiootikumi on ammusest ajast kasutatud hingamisorganite haiguste raviks ja profülaktikaks. Küüslauk sisaldab hulgaliselt vitamiine, aga ka eeterlikke õlisid, fütontsiide ja joodi. See aitab neutraliseerida kantserogeene ebasoodsates keskkonnatingimustes ning parandab ka seedetrakti tööd ja aitab kaasa immuunsuse taastamisele.
Silmarohi 1 tablett 3 korda päevas (100 tabletti)
Küüslauk 1 kapsel 2 korda päevas söögi ajal (90 kapslit)
Sipelgapuu koor võilillega 1 kapsel 3 korda päevas pärast sööki (90 kapslit)
Kolloidhõbe (Silver-Max) 1/2 teelusikatäit 3 korda päevas
LymFlow 1 kapsel 3 korda päevas koos söögiga
Coral Lagritsajuur 1 kapsel kaks korda päevas, võib lahustada klaasitäies vees ja juua nagu teed (100 kapslit)